Loďka na břehu
Id: 217201
olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám,po
zobrazeno: 925x
Vyvolávací cena:
700 Kč
12 000 Kč
Příhozy: 60