Čas na serveru 15:26:33

Stanislav Balko
Abstraktní motiv

Id: 88501

Abstraktní motiv

  •  / Abstraktní motiv / Stanislav Balko

olej/plátno, rozměr 90 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, autorsky olištováno

zobrazeno: 2947x

Vyvolávací cena:

7 289