Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaStanislav Feikl
U řeky
Id: 502007
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 64x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,13,20,04,00
( 13.5.2024, 20:04:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |