Čas na serveru 15:48:40

Stanislav Holeček
Na Berounce

Id: 261

Na Berounce

  •  / Na Berounce  / Stanislav  Holeček

olej/karton, rozměr malby 49 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, obraz i rám v původním stavu, na rámu otluky

zobrazeno: 4770x

Vyvolávací cena:

13.3.2013, 20:45:00

13.3.2013 18:40 1 500 Kč