Čas na serveru 12:23:54

Stanislav Lolek
Křoviny

Id: 57503

Křoviny

  •  / Křoviny / Stanislav Lolek
  •  / Křoviny / Stanislav Lolek
  •  / Křoviny / Stanislav Lolek

olej/karton, rozměr 21,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, polámaný karton, zaskleno, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2449x

Vyvolávací cena:

13 020