Čas na serveru 11:08:51

Stanislav Lolek
Na pastvě

Id: 279006

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Stanislav Lolek

olej/plátno, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

zobrazeno: 1816x

Vyvolávací cena:
2 800

4 300