Čas na serveru 06:58:55

Stanislav Lolek
Na pastvě

Id: 279006

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Stanislav Lolek

olej/plátno, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

zobrazeno: 546x

Vyvolávací cena:
2 800

2020,12-1,07,19,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu