Čas na serveru 12:18:07

Stanislav Lolek
Pohled na Telč

Id: 465601

Pohled na Telč

  •  / Pohled na Telč / Stanislav Lolek

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značenovporavo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik kolem roku 1900), poškozený rám

zobrazeno: 513x

Vyvolávací cena: