Čas na serveru 14:47:30

Stanislav Lolek
Velehrad

Id: 99407

Velehrad

  •  / Velehrad / Stanislav Lolek

olej/karton, rozměr 26,5 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, mimořádně raná práce kolem roku 1900, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1769x

Vyvolávací cena:

10 500