Čas na serveru 14:47:14

Stanislav Vajce
Krajina za zdí

Id: 470901

Krajina za zdí

  •  / Krajina za zdí / Stanislav  Vajce

kombinovaná technika, tempera/lak/plátno, rozměr 67 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, barva na několika místech přilepená na skle

zobrazeno: 399x

Vyvolávací cena:
12 000

18 000