Čas na serveru 08:33:31

Stanislav Vajce
Zátiší pro Borise Pasternaka

Id: 1169

Zátiší pro Borise Pasternaka

  •  / Zátiší pro Borise Pasternaka / Stanislav  Vajce

kresba tuší, rozměr 43 x 59 cm, signováno uprostřed dole, datováno 80, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2147x

Vyvolávací cena: