Čas na serveru 00:36:54

Stephan Kasprzak
Vlk

Id: 165206

Vlk

  •  / Vlk / Stephan Kasprzak
  •  / Vlk / Stephan Kasprzak
  •  / Vlk / Stephan Kasprzak
  •  / Vlk / Stephan Kasprzak
  •  / Vlk / Stephan Kasprzak

olej/plátno, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámu

zobrazeno: 1616x

Vyvolávací cena:

22 000