Čas na serveru 03:40:13

Tadeáš Šimon Milián
Venkovská scéna

Id: 347201

Venkovská scéna

  •  / Venkovská scéna / Tadeáš Šimon Milián

olej/plátno, rozměr 45 x 61 cm, rentoilováno, značeno a datováno vpravo dole, malba lehce poškozena, v minulosti opravováno, poškozený rám

zobrazeno: 5309x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 48