Čas na serveru 01:19:26

Teodor Josef Mousson
Na tržišti

Id: 358001

Na tržišti

  •  / Na tržišti / Teodor Josef Mousson

olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 4662x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 57