Čas na serveru 02:50:11

Teodor Josef Mousson
Neděle na předměstí

Id: 291701

Neděle na předměstí

  •  / Neděle na předměstí / Teodor Josef Mousson

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku dle názoru znalce cca 1926-7, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky, stav viz foto

zobrazeno: 15015x

Vyvolávací cena:
25 000

455 000

Příhozy: 132