Čas na serveru 14:05:11

Theodor Bechník
U sklenky

Id: 100501

U sklenky

  •  / U sklenky / Theodor Bechník

olej/plátno/dřevo, rozměr 47 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, zcela původní stav viz foto

zobrazeno: 1768x

Vyvolávací cena:
1 800

3 100