Čas na serveru 09:30:56

Theodor Jachimowicz
Tajemný obřad

Id: 205702

Tajemný obřad

  •  / Tajemný obřad / Theodor Jachimowicz

malba/dřevo, rozměr 68 x 52 cm, značeno vpravo dole, datováno, nerámováno, povrch malby poškozen, v minulosti restaurováno, po

zobrazeno: 7453x

Vyvolávací cena:

13 500