Čas na serveru 23:35:54

Thomas Rowlandson
Štvanice

Id: 100402

Štvanice

  •  / Štvanice / Thomas Rowlandson

kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, list mírně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1454x

Vyvolávací cena:

9 000