Čas na serveru 17:11:47

Thomas Rowlandson
U zubaře

Id: 158913

U zubaře

  •  / U zubaře / Thomas Rowlandson

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 26 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno uprostřed dole, zaskleno, novodobě rámováno, papír lokálně odřen a částečně pomačkán

zobrazeno: 1384x

Vyvolávací cena:

7 000