Aforismy
Id: 178407
suchá jehla/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13 cm, signováno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno PhDr. Jaroslavem Pelikánem
zobrazeno: 1427x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč