Kompozice
Id: 190428
kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 26,5 x 25 cm, signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno v orámované kazetě
zobrazeno: 2807x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 600 Kč