Čas na serveru 19:47:58

Kompozice

Id: 190428

Kompozice

  •  / Kompozice /
  •  / Kompozice /
  •  / Kompozice /

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 26,5 x 25 cm, signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno v orámované kazetě

zobrazeno: 2807x

Vyvolávací cena:

15 600