Čas na serveru 10:37:33

Václav Boštík.
Mlhovina

Id: 407103

Mlhovina

  •  / Mlhovina / Václav Boštík.
  •  / Mlhovina / Václav Boštík.
  •  / Mlhovina / Václav Boštík.

pastel/papír, rozměr listu cca 64 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2647x

Vyvolávací cena:
9 500

33 500