Čas na serveru 19:49:57

Václav Haise
Harlekýn

Id: 302005

Harlekýn

  •  / Harlekýn / Václav Haise
  •  / Harlekýn / Václav Haise
  •  / Harlekýn / Václav Haise
  •  / Harlekýn / Václav Haise
  •  / Harlekýn / Václav Haise
  •  / Harlekýn / Václav Haise

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, značeno vpravo nahoře, na několika místech lokálně poškozená malba, novodobě rámováno

zobrazeno: 1506x

Vyvolávací cena:

9 000