Čas na serveru 19:52:56

Václav Haise
Kytice

Id: 51612

Kytice

  •  / Kytice / Václav Haise
  •  / Kytice / Václav Haise
  •  / Kytice / Václav Haise
  •  / Kytice / Václav Haise

olej/plátno, rozměr 47 x 32 cm, signováno vlevo dole, otluky na autorském rámu, původní stav

zobrazeno: 2187x

Vyvolávací cena:
2 200

3 905