Čas na serveru 01:15:40

Václav Haise
První sníh

Id: 66201

První sníh

  •  / První sníh / Václav Haise
  •  / První sníh / Václav Haise
  •  / První sníh / Václav Haise

olej/sololit, rozměr 54,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 2119x

Vyvolávací cena:
800

3 950