Čas na serveru 17:23:27

Václav Hejna
V kavárně

Id: 115105

V kavárně

  •  / V kavárně / Václav Hejna
  •  / V kavárně / Václav Hejna
  •  / V kavárně / Václav Hejna
  •  / V kavárně / Václav Hejna

kombinovaná technika/olej/dřevo, rozměr 19 x 37,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, na zadní straně výstavní razítko Mánes, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu, PO

zobrazeno: 1653x

Vyvolávací cena:
4 800