Čas na serveru 05:47:13

Václav Hollar
O vlku aneb psu a o jehněti

Id: 25803

O vlku aneb psu a o jehněti

  •  / O vlku aneb psu a o jehněti / Václav Hollar

mědirytina, rozměr ve výřezu 23,7 x 17,3 cm, signováno vlevo dole v kameni, datováno 1664, ilustrace k Ezopovým bajkám, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2752x

Vyvolávací cena:

3 700