Čas na serveru 18:22:09

Václav Kiml
Okénko

Id: 183015

Okénko

  •  / Okénko / Václav Kiml
  •  / Okénko / Václav Kiml
  •  / Okénko / Václav Kiml
  •  / Okénko / Václav Kiml

vosková technika/deska, rozměr 23 x 20 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4449x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 66