Čas na serveru 20:54:41

Václav Koutský
Koně v manéži

Id: 65121

Koně v manéži

  •  / Koně v manéži / Václav Koutský

olej/plátno, rozměr 45 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1837x

Vyvolávací cena:
1 800

1 900