Čas na serveru 12:04:40

Václav Koutský
Portrét dívky

Id: 172510

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Václav Koutský

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1492x

Vyvolávací cena:
1 200

5 011