Čas na serveru 05:22:44

Václav Koutský
Praha

Id: 313005

Praha

  •  / Praha / Václav Koutský
  •  / Praha / Václav Koutský
  •  / Praha / Václav Koutský

olej/plátno, rozměr 45 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 982x

Vyvolávací cena:
2 800

6 000