Čas na serveru 04:31:21

Václav Koutský
Prašná brána

Id: 54501

Prašná brána

  •  / Prašná brána / Václav Koutský

olej/plátno, rozměr 28,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, původní poškozené rámování

zobrazeno: 2360x

Vyvolávací cena:

11 500