Čas na serveru 06:37:14

Václav Koutský
Sicilské pobřeží

Id: 415001

Sicilské pobřeží

  •  / Sicilské pobřeží / Václav Koutský

olej/plátno, rozměr 55 x 135 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiloženo Osvědčení o původu originálu

zobrazeno: 619x

Vyvolávací cena:

3 700