Čas na serveru 17:38:44

Václav Koutský
V kavárně

Id: 257101

V kavárně

  •  / V kavárně / Václav Koutský

olej/plátno, rozměr 26,5 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, celkový rozměr 50 x 72 cm, drobné nedostatečnosti v malbě, autorsky rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 7474x

Vyvolávací cena:

10 500