Čas na serveru 22:26:07

Václav Koutský
Vesnické zákoutí

Id: 960

Vesnické zákoutí

  •  / Vesnické zákoutí / Václav Koutský

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 66 cm, signováno vlevo dole VKoutský, datováno 49, na zadní straně nálepka autora, vše ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 3033x

Vyvolávací cena:
3 700