Čas na serveru 07:53:08

Václav Menčík
Strom času

Id: 374902

Strom času

  •  / Strom času / Václav Menčík

tempera/sololit, rozměr 43 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní rámování, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 1058x

Vyvolávací cena:

59 000

Příhozy: 55