Čas na serveru 05:02:37

Václav Menčík
Zátiší se šicím strojem

Id: 331506

Zátiší se šicím strojem

  •  / Zátiší se šicím strojem / Václav Menčík

tempera/sololit, rozměr 13,5 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 276x

Vyvolávací cena:

4 300