Čas na serveru 23:56:30

Václav Rabas
Rozkvetlá jabloň

Id: 452801

Rozkvetlá jabloň

  •  / Rozkvetlá jabloň / Václav Rabas

olej/karton, rozměr 40 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2251x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 49