Čas na serveru 06:14:25

Václav Stein
Na tržišti

Id: 113205

Na tržišti

  •  / Na tržišti / Václav  Stein
  •  / Na tržišti / Václav  Stein
  •  / Na tržišti / Václav  Stein

olej/plátno, rozměr 36 x 44 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 3121x

Vyvolávací cena:
800

2 300