Čas na serveru 23:25:52

Václav Stein
Švec

Id: 1284

Švec

  •  / Švec / Václav  Stein
  •  / Švec / Václav  Stein
  •  / Švec / Václav  Stein

olej/plátno, rozměr plátna 46,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3366x

Vyvolávací cena:
800