Čas na serveru 05:14:11

Věnceslav Černý
Jezdec

Id: 580

Jezdec

  •  / Jezdec / Věnceslav Černý
  •  / Jezdec / Věnceslav Černý
  •  / Jezdec / Věnceslav Černý

akvarelem kolorovaná kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32 cm, popis vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2427x

Vyvolávací cena:
1 400

6 800