Čas na serveru 14:39:41

Věnceslav Černý
Na poli slávy č. 7

Id: 299402

Na poli slávy č. 7

  •  / Na poli slávy č. 7 / Věnceslav Černý

akvarel/kvaš/papír, rozměr listu 31,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1331x

Vyvolávací cena:

4 600