Čas na serveru 06:08:17

Věnceslav Černý
Pouští a pralesem č. 18

Id: 299403

Pouští a pralesem č. 18

  •  / Pouští a pralesem č. 18 / Věnceslav Černý

akvarel/kvaš/papír, rozměr kresby 29,5 x 19,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 11797x

Vyvolávací cena:

11 821