Čas na serveru 23:35:39

Veno Veselý
Potok na Vysočině

Id: 128310

Potok na Vysočině

  •  / Potok na Vysočině / Veno  Veselý

olej/plátno, rozměr 76 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2337x

Vyvolávací cena: