Čas na serveru 11:44:19

Věra Janoušková
Hlava

Id: 244629

Hlava

  •  / Hlava / Věra Janoušková
  •  / Hlava / Věra Janoušková

kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr listu cca 90 x 65 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 1386x

Vyvolávací cena:

7 000