Čas na serveru 16:42:27

Věra Vovsová
Tulipány

Id: 144004

Tulipány

  •  / Tulipány / Věra Vovsová
  •  / Tulipány / Věra Vovsová
  •  / Tulipány / Věra Vovsová
  •  / Tulipány / Věra Vovsová

olej/sololit, rozměr 50 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2712x

Vyvolávací cena: