Čas na serveru 22:46:12

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 481003

Před bouří

  •  / Před bouří / Viktor  Rolín
  •  / Před bouří / Viktor  Rolín
  •  / Před bouří / Viktor  Rolín

olej/překližka, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 715x

Vyvolávací cena:

10 000