Viktor Rolín
Před bouřkou
Id: 496902
olej/překližka, rozměr 45 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 2965x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,14,19,31,00
( 14.5.2024, 19:31:00 )
minimální příhoz 100 Kč
24.4.2024 | 6:41 | 3 500 Kč |