Čas na serveru 09:32:18

Viktor Rolín
Procházka před bouřkou

Id: 18601

Procházka před bouřkou

  •  / Procházka před bouřkou / Viktor  Rolín

olej/deska, rozměr 47 x 55 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 1724x

Vyvolávací cena: