Čas na serveru 17:03:43

Vilém Hlobil
Dívka v ateliéru

Id: 38001

Dívka v ateliéru

  •  / Dívka v ateliéru / Vilém Hlobil

olej/plátno, rozměr 92 x 73 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 1808x

Vyvolávací cena:

14.7.2016, 20:06:00

25.6.2016 14:40 3 500 Kč