Čas na serveru 16:23:28

Vilém Hlobil
Krajina

Id: 21401

Krajina

  •  / Krajina / Vilém Hlobil
  •  / Krajina / Vilém Hlobil
  •  / Krajina / Vilém Hlobil
  •  / Krajina / Vilém Hlobil

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2578x

Vyvolávací cena:

17 500